Мобільні рішення

для транспортної логістики

Мобільні пристрої в сучасних умовах – обов’язковий інструмент в транспортній логістиці.

Додатки, які розробляє та впроваджує EverClever, призначені вирішувати проблеми, з якими стикається будь-який бізнес, пов’язаний з наданням послуг перевезення вантажів, товарів, кореспонденції тощо.

Вирішення транспортної задачі, трекінг, онлайн-зв’язок з водієм, створення бази знань стає можливим завдяки нашим розробкам.

Логісти відправляють завдання на початку або протягом робочого дня одразу на планшет або смартфон водія. Це дає змогу не прив’язувати територіально водія до місцезнахождення складу або офісу компанії та позбутись незручних паперових носіїв із завданнями.

Нові завдання водій може отримувати в дорозі, планшет або смартфон сповістить його про них, не відволікаючи від керування автомобілем.

Використання вбудованого датчику GPS дозволяє створити внутрішній GPS трекінг компанії без використання додаткових пристроїв та програмних комплексів. Логіст під час роботи бачить місцезнаходження та трек кожного автомобіля, що дозволяє оптимально розподіляти завдання серед автомобілів на виїзді.

Спеціалісти EverClever допоможуть розробити також і робоче місце логіста з урахуванням поточного місцезнаходження автомобілів.

Аналіз даних треку GPS дозволить надсилати сповіщення транспортному диспетчеру з інформацією щодо простою та відхилення від маршруту.

Водій або експедитор відправляє одним кліком результат виконання завдання. Логіст в он-лайн режимі спостерігає, які завдання виконані, а які ще ні. Програма допоможе розрахувати час, необхідний на виконання всіх завдань або окремого завдання зі списку.

Між водієм, логістом та колл-центром створюється тристоронній зв’язок для оперативного вирішення проблем та передачі текстових, фото та відеоповідомлень. Для таких цілей найкраще підходить вбудований у додаток внутрішній месенджер з можливістю використання шаблонів повідомлень та додатковими функціями для швидкого відправлення повідомлень.

За допомогою мобільного додатку можна організувати для водія, який не має доступу до центральної системи, обмежений доступ для будь-якої необхідної інформації.

Це можуть бути прайси, акції, знижки конкретних клієнтів, інформацію щодо наявності заборгованості.

Автоматичний розрахунок вартості товарів чи послуг дозволить уникнути механічних помилок.

Додаткові мобільні пристрої значно розширюють можливий функціонал водія-експедитора.

За допомогою мобільного принтера може бути роздрукована етикетка, чек або видаткова накладна. Використання POS-терміналів перетворює робоче місце водія на повноцінну торгову точку.

Використання під час друку логотипу бренду та можливість отримати друковані документи від експедитора позитивно впливають на імідж компанії.

Розрахунок оптимального маршруту при наявності кількох точок виконання завдань з різними критеріями оптимізації: за часом, за відстанню, за терміном виконання.

Впровадження такого функціоналу в мобільному додатку допоможе водіям побудувати маршрут виконання завдань не лише на основі власного досвіду, але й з використанням наукових методів рішення транспортних задач.

Використання програмного продукту, розробленого EverClever, дозволить стандартизувати всі методи і механізми роботи, прийняті в Вашій компанії.

Навчання нових співробітників стає простішим, а їх робота з самого початку максимально наближена до стандартів.

До кожного розробленого додатку спеціалісти EverClever готують детальну і зрозумілу інструкцію, розраховану на користувачів будь-якого рівню знань.

Використання мобільних додатків зі зрозумілою та корисною структурою стане корисним навіть тим користувачам, які ніколи не працювали із програмними системами в роботі.

Замовити