Мобільні рішення

в медичній галузі

Мобільні пристрої – незамінний помічник в медичній галузі.

Додатки, які розробляє EverClever, призначені вирішувати проблемі, з якими стикається будь-який бізнес, пов’язний з наданням послуг у медичній сфері, роботою лікарів, фармацевтів, реалізаторів медичної продукції тощо.

Робота EverClever базується на засадах ретельного вивчення потреб кожного замовника, вирішення саме його задач та надання пропозицій щодо можливого розвитку. Такими напрямками можуть бути:

Ключове значення в медичній галузі мають різноманітні бази даних: каталоги препаратів та продукції, інструкції, історії хвороби, дані пацієнтів. Не менш важливим є можливість отримати необхідні дані терміново.

Використання мобільних додатків із правильно налаштованих захистом інформації та онлайн підключеннях до централізованої бази даних дозволить вирішити всі проблеми зі швидким і точним доступом до важливої інформації.

Робота медичних спеціалістів на виїзді в частині призначення і виконання завдань нічим не відрізняється від схожих задач в інших напрямках бізнесу.

Розподіл і передачу завдань простіше і зручніше виконувати в електронному, а не в паперовому вигляді.

Спеціаліст отримує сповіщення, коли на його планшет чи смартфон приходить нове завдання чи зміни в існуючому. В свою чергу він відправляє за допомогою мобільного додатку інформацію щодо завершення виконання роботи.

Диспетчер в центральній установі може переглядати в режимі он-лайн перелік виконаних і невиконаних візитів. А також розраховувати час запізнення, що допоможе своєчасно повідомити пацієнта.

Медичні працівники часто стикаються із необхідністю створення і заповнення документів. Це може бути оформлення картки відвідування, запис на дослідження, видаткові документи тощо. Оформлення замовлень для співробітників, які займається реалізацією медичних товарів може бути зручно поєднане із каталогом продукції.

Всі документи, які оформлюються в електронному вигляді в мобільному додатку миттєво стають доступними для перегляду чи опрацювання в центральній базі.

В багатьох випадках співробітнику на виїзду може знадобитись консультація чи уточнення від робітників центрального офісу. Це поже бути як запит на пошук іншого засобу зв’язку з клієнтом, який не відповідає на дзвінок, так і медична консультація більш досвідченого спеціаліста.

Прив’язка такого запиту до конкретного завдання та конкретного клієнта значно спростить подальший діалог.

Додаткові мобільні пристрої значно розширюють можливий функціонал медичного працівника.

За допомогою мобільного принтера може бути роздрукована наліпка контейнеру для збору аналізів, чек або видаткова накладна на товари. Використання POS-терміналів дозволить здійснювати безготівковий розрахунок.

Використання під час друку логотипу бренду та можливість отримати друковані документи від експедитора позитивно впливають на імідж компанії.

Використання програмного продукту, розробленого EverClever, дозволить стандартизувати всі методи і механізми роботи, прийняті в Вашій компанії.

Навчання нових співробітників стає простішим, а їх робота з самого початку максимально наближена до стандартів.

До кожного розробленого додатку спеціалісти EverClever готують детальну і зрозумілу інструкцію, розраховану на користувачів будь-якого рівню знань.

Використання мобільних додатків зі зрозумілою та зручною структурою стане корисним навіть тим користувачам, які ніколи не працювали із програмними системами в роботі.

Замовити