Мобільні рішення

для складської логістики

Мобільні пристрої в сучасних умовах – обов’язковий інструмент в роботі складу.

Додатки, які розробляє та впроваджує EverClever, призначені вирішувати проблеми, з якими стикається будь-який бізнес, пов’язаний з наданням послуг в складській логістиці, відповідальному зберіганні, транспортуванні вантажу тощо.

Швидка і точна передача завдань та результатів їх виконання, розміщення товару, друк документів стає можливим завдяки нашим розробкам.

Можливості мобільних додатків від EverClever:

Під час інтенсивної роботи складу вчасна передача завдань на приймання та відвантаження товару мають вирішальне значення. При використанні додатку робітники отримують завдання на свій мобільний термінал в той час, як це завдання з’явиться на сервері.

Використання додаткових пристроїв на зразок Bluetooth браслету дозволять гарантовано не пропустити завдання і прийняти його в роботу вчасно.

Результат виконання завдання вноситься в термінал і миттєво відображається у обліковій системі.

Одночасно на сервері можна відслідковувати поточну завантаженість працівників, розраховувати їх продуктивність.

Використання в роботі штрихкоду товару чи упаковки дозволить значно зменшити пересортування на складі.

При використанні мобільних принтерів етикеток вантажник може друкувати їх самостійно. Така необхідність може виникнути при прийманні немаркованого товару або при прийманні товару на відповідальне зберігання.

В роботі зі штрихкодами можна використовувати як окремі гаджети для сканування, так і термінали із вбудованим сканером штрихкоду. В залежності від потреб та фінансових можливостей замовника, спеціалісти EverClever розробляють додатки як для звичайного смартфона з вбудованою фото-камерою, так і для промислових терміналів збору даних.

В багатьох випадках робітник складу не тільки виконує завдання прийняти, відвантажити або перемістити вантаж, але й вносить дані у систему. Наприклад, серію товару, яка прийшла від постачальника – для того, щоб мати змогу відстежити неякісні матеріали. Або номер ряду, стелажу та комірки, в якій був розміщений товар. Це також може бути номер автомобіля чи номер упаковки при відвантаженні продукції або інформація щодо нестачі чи пошкодженні вантажу.

Використання для внесення подібної інформації мобільного пристрою дозволяє значно скоротити час на подальшу обробку документів. При цьому оператор в центральній системі тільки перевіряє коректність створених чи заповнених документів.

Мобільні додатки від EverClever розробляються із максимальним використанням методів контролю за коректністю операцій. Програма повідомляє користувачу, якщо був відвантажений не той товар, не в тій кількості, не тієї серії, завантажений не в той автомобіль тощо. Завдяки такому підходу при завершенні чи заповненні оформленого в терміналі документу робітнику зрозуміло, чи коректно виконав завдання.

Всі операції, які виконуються на мобільному пристрої, фіксуються і зберігаються в центральній системі. Це значно розширює можливості контролю як стосовно крадіжок, так і коректності виконаних робіт.

Використання програмного продукту, розробленого EverClever, дозволить стандартизувати всі методи і механізми роботи, прийняті в Вашій компанії.

Навчання нових співробітників стає простішим, а їх робота з самого початку максимально наближена до стандартів.

До кожного розробленого додатку спеціалісти EverClever готують детальну і зрозумілу інструкцію, розраховану на користувачів будь-якого рівню знань. За необхідності ми опрацюємо програму навчання та атестації співробітників.

Використання мобільних додатків зі зрозумілою та зручною структурою стане у нагоді навіть тим користувачам, які ніколи не працювали із програмними системами в роботі.

Замовити