Мобільні рішення

для сфери торгівлі

Мобільні пристрої в сучасних умовах – обов’язковий інструмент в роботі торгового залу, агента, мерчендайзера, комівояжера або віддаленої торгової точки.

Додатки, які розробляє та впроваджує EverClever, призначені вирішувати проблеми, з якими стикається будь-який бізнес, пов’язаний з наданням послуг доставки товарів, оформлення заказів, реалізації продукції тощо.

Вирішення транспортної задачі, трекінг, онлайн-зв’язок зі співробітником, створення бази знань, доступ до каталогів товарів, друк видаткових накладних, проведення розрахунків стає можливим завдяки нашим розробкам.

В роботі співробітника компанії на виїзді вчасне отримання завдань від диспетчера має вирішальне значення. Завдяки використанню мобільного додатку диспетчер відслідковує кількість виконаних та невиконаних завдань, поточне місцезнаходження, завантаженість агента та керує цими завданнями у відповідності до реальної обстановки.

При отриманні нових завдань або при зміні існуючого смартфон або планшет повідомить про це звуковим сигналом та push-повідомленням.

В зворотньому напрямку відправляються дані щодо виконання задачі або стандартизоване повідомлення щодо проблем із її виконанням.

Використання мобільних додатків дозволяє відмовитись від оформлення документів пост-фактум в офісі. Створення заявок, видаткових, замовлень, рахунків та їхній друк на планшеті агенту – це додаткова зручність, економія часу та імідж Вашої компанії.

Документи, які вносить торговий агент у програму, одразу відображаються в центральній системі компанії та можуть бути передані до роботи.

Зручний каталог продукції та прайс-лист в електронному вигляді полегшують роботу спеціаліста і зменшують час, необхідний на його навчання.

Використання вбудованого датчику GPS дозволяє створити внутрішній GPS трекінг компанії без використання додаткових пристроїв та програмних комплексів. Диспетчер під час роботи бачить місцезнаходження та історію роботи кожного співробітника, що дозволяє оптимально розподіляти завдання.

Спеціалісти EverClever допоможуть розробити також і робоче місце диспетчера з урахуванням поточного місцезнаходження виїздних спеціалістів.

Аналіз даних треку GPS дозволить надсилати сповіщення диспетчеру з інформацією щодо простою та відхилення від запланованого маршруту.

Використання мобільних додатків у торговому залі дозволяє спростити більшість операцій та позбутись механічних помилок. Друк етикеток при наповненні залу чи при їх втраті, проведення інвентаризацій, приймання продукції зі складу, правильне її розташування – в усіх цих випадках використання мобільного пристрою є незамінним.

Окрім того, на мобільний додаток можна покласти адміністративні функції: фіксація етапів робочих процесів, виклик співробітників, перевірки тощо.

Співробітник відправляє одним кліком результат виконання завдання або інформацію щодо наявних проблем. Диспетчер в режимі он-лайн бачить, які завдання вже виконані, які є в процесі, яке буде виконане наступним. Програма допоможе розрахувати час, необхідний на виконання всіх завдань або окремого завдання зі списку.

Між кур’єром, диспетчером та колл-центром створюється тристоронній зв’язок для оперативного вирішення проблем та передачі текстових, фото та відеоповідомлень. Для таких цілей найкраще підходить вбудований у додаток внутрішній месенджер з можливістю використання шаблонів повідомлень та додатковими функціями для швидкого відправлення повідомлень.

За допомогою мобільного додатку можна організувати для співробітника, який не має доступу до центральної системи, доступ до будь-якої необхідної інформації.

Це можуть бути прайси, акції, знижки конкретних клієнтів, інформацію щодо наявності в них заборгованості.

Автоматичний розрахунок вартості товарів чи послуг дозволить уникнути помилок.

Додаткові мобільні пристрої значно розширюють можливості вашого співробітника.

За допомогою мобільного принтера може бути роздрукована етикетка, чек або видаткова накладна. Використання фірмового стилю вигідно вирізнить вас серед конкурентів.

Можливість миттєвої оплати за допомогою POS-терміналу, підключеного до мобільного додатку дозволить оперативно отримати інформацію щодо оплати в центральній системі та в деяких випадках зменшить операційну дебиторську заборгованість в компанії.

Розрахунок оптимального маршруту при наявності кількох точок виконання завдань з різними критеріями оптимізації: за часом, за відстанню, за терміном виконання.

Впровадження такого функціоналу в мобільному додатку допоможе співробітнику побудувати маршрут виконання завдань не лише на основі власного досвіду, але й з використанням наукових методів рішення транспортних задач. Використання загальнодоступних онлайн-сервісів на зразок Google Maps API дозволить виконувати такі розрахунки навіть для кур’єрів, які пересуваються міським транспортом.

Використання програмного продукту, розробленого EverClever, дозволить стандартизувати всі методи і механізми роботи, прийняті в Вашій компанії.

Навчання нових співробітників стає простішим, а їх робота з самого початку максимально наближена до стандартів.

До кожного розробленого додатку спеціалісти EverClever готують детальну і зрозумілу інструкцію, розраховану на користувачів будь-якого рівню знань.

Використання мобільних додатків зі зрозумілою та зручною структурою стане корисним навіть тим користувачам, які ніколи не працювали із програмними системами в роботі.

Використання в роботі власних смартфонів співробітників дозволить значно зменшити витрати компанії на технічне оснащення. Пропозиція покупки пристрою за рахунок фірми або в кредит із можливістю використовувати його у власних цілях, може стати додатковою мотивацією для ваших робітників.

В залежності від структури компанії замовника, спеціалісти EverClever можуть налаштувати розповсюдження додатку та його оновлень як через Play Market або App Store, так і за допомогою центральної програмної системи компанії.

Замовити