Послуги та Переваги

Ми проектуємо та розробляємо мобільні додатки для внутрішніх корпоративних цілей. Інтеграція з обліковою системою, якій ми приділяємо значну увагу у розробках, значно розширює її функціонал та можливості. Налаштовуємо роботу додатків і додаткових мобільних пристроїв – принтерів чеків, етикеток, сканерів штрих-кодів, POS-терміналів. Для Ваших співробітників розробляємо спеціальні програми навчання.

Проектування

Вивчення всіх бізнес-процесів клієнта. Пошук вузьких місць, існуючих та можливих проблем. Розробка архітектури, яка вирішує проблеми і надає нові можливості для Вашого бізнесу.

Розробка

Повний цикл розробки: базова архітектура, інтерфейс користувачів, обмін з центральною системою, інтерфейс адміністрування пристроїв та користувачів. Замовник спостерігає і контролює увесь процес проектування, розробки та тестування.

Навчання

Робота с персоналом базується на звичних для них функціях та діях, при виконанні яких мобільний додаток – незамінний помічник. Таким чином зникає внутрішній спротив робітників. До кожного додатку розробляється програма навчання нових та старих співробітників.

Досвід

Десятки проектів різного масштабу у самих різних сферах бізнесу дають нам впевненість при пошуку оптимального рішення для будь-якого напрямку діяльності.

Індивідуальний підхід

Ми не створюємо типові продукти, для впровадження яких Вам було б потрібно перебудувати свої бізнес-процеси. Увесь наш досвід ми направляємо на те, щоб налаштувати передові технології саме під Ваш бізнес.

Гарантія результату

Завдяки правильній архітектурі, роботі з клієнтом на всіх етапах розробки та зваженому підходу до навчання наші додатки працюють бездоганно. Будь-яка розробка передбачає можливість подальшої підтримки та доробки програмного комплексу для подальшого розвитку компанії.

Відгуки

Наших клієнтів

Контакти

Завжди раді відповісти на всі ваші запитання

Наші телефони:
+38 (063) 249 08 57
+38 (067) 530 52 62